Jsme zde Po-Čt 8 - 15 h a Pá 8 - 11:30 h

Informační kanál 2022

dovolujeme si Vám oznámit, že jsme otevřeli novou veřejnou sbírku na projekt Integrační hřiště Dostojevského. Nová veřejná sbírka se zvláštním účtem a sbírkovými pokladničkami je v platnosti od 1. srpna 2022 na dobu neurčitou.

dovolujeme si Vás informovat, že v době letních prázdnin, tj. od 01.07. - do 31.08.2022 vč. bude mít také náš spolek letní provozní dobu. Omezení se bude týkat hlavně dnů úterý a čtvrtek, kdy budeme v kanceláři pouze dopoledne a v pátek bude kancelář zavřena. Provozní dobu v pondělí a středu jsme prodloužili o 30 minut.

jak jsme Vás již dříve informovali, ve dnech od 23.05. - do 06.06.2022 dochází k dočasnému omezení provozu naši kanceláře z důvodů pracovních cest a následné čerpání dovolené. V době naši nepřítomnosti bude ve vybraných dnech náš zástup vydávat pouze Euroklíče a sjednávat schůzky.

dovoluji si Vám předložit další zprávu, která se týká spuštění nového webu destnikprotidrahote.cz . Webový portál spustila vláda, kde se lidé dozvědí, na jakou podporu budou mít od státu nárok v době energetické krize a rostoucí inflace. K pomoci se řadí například příspěvek 5000,- Kč na jedno dítě, který by se mohl začít vyplácet o prázdninách,...