O NÁS

Spolek Opavskem bez bariér, z.s.   

Milí přátelé, 

dovolte mi, abych Vám, jako předseda spolku Opavskem bez bariér, z.s. krátce představil náš spolek. Na samotném začátku stal projekt Opava bez bariér. Tento projekt byl defacto projektem po celou dobu vedený fyzickou osobou a závislých na darech, honorářích apod.  

V této těžké době náš projekt podpořilo Statutární město Opava poskytnutím dotací pro rozběhnutí projektu, ale také společnost Webnode AG za poskytnutí služeb, bez kterých by webové stránky spolku i projektu nebyly spuštěné. Přesto bylo nutné projekt Opava bez bariér tzv. zastřešit pod právní subjekt, v našem případě spolek. K této "fúzi" došlo dne 31. května 2019, dnem zápisu spolku do spolkového rejstříku vedeného u Krajského soudu v Ostravě, viz. Kontakt.

Tímto dnem se začala psát nová kapitola i pro projekt Opava bez bariér. Přesto i nadále zůstáváme neziskovou organizaci. Oslovujeme sponzory, státní instituce a další organizace s prosbou o podporu. Také jsme vděční za každou korunu od různých dárců. Děkujeme moc za každou pomoc a podporu. A právě k tomuto účelu byly zřízen transparentní účet. 

Pro nahlédnutí lze také použít odkazu přímo na čísle bankovního účtu.  

S přáním příjemných a  krásných dnů

Pavel Carbol, předseda Opavskem bez bariér, z.s.

                                                                              

PODPOŘTE NAŠI AKTIVITU

Číslo transparentního účtu je:  

1547398002/5500, vedený u Raiffeisenbank v Opavě

Děkujeme Vám za jakoukoliv podporu.