Opavskem bez bariér, z.s. "O nás"

Spolek Opavskem bez bariér, z.s. (dále jen "OPBB") byl založen díky projektu Opava bez bariér. Projekt Opava bez bariér byl otevřen dne 8.3.2018 na dobrovolnické činnosti fyzické osoby bez možnosti čerpání dotací. Projekt Opava bez bariér má za úkol provádět mapování a kategorizaci přístupnosti objektů, stezek, zastávek MHD a další. V květnu 2019 se projekt Opava bez bariér přenesl pod křídla spolku Opavskem bez bariér, z.s. a tím přišli i další projekty. Jedním z dalších, významných projektů je distribuce Euroklíče na Opavsku. Všechny naše projekty jsou neziskové, tudíž závislé na jiných formách příjmu, například dotace, honoráře, příjmu od sponzorů a dárců.

Velmi dobře si uvědomujeme důležitost zachování dobrého jména a zejména obrovské odpovědnosti, vůči lidem, které zastupujeme a kteří nás podporují. Proto jsme připravili několik odpovědí na otázky, které mohou být důležité pro Vaše rozhodnutí, zda podpořit právě nás.

Pomozte nám dále fungovat a buďte součástí skupiny lidí, kterým není osud naších projektů lhostejný. 

Chcete pomoci i Vy?

Činnost spolku Opavskem bez bariér, z.s. je zcela závislá na dotacích a štědrosti dárců. Patřit k dárcům a podpořit naše projekty Opava bez bariér, Euroklíč na Opavsku a Integrace můžete podpořit také vy, protože je mnoho těch, kteří naši pomoc potřebují. 

Podpořit nás můžete jednorázovým finančním příspěvkem anebo nás podporovat kontinuálně trvalým příkazem na

  • transparentní Dárcovský účet OPBB:  80380399/5500
  • pro snadnější převedení Vašeho příspěvku můžete využít i QR kód níže

Činnost spolku i naše projekty můžete podpořit také přes dárcovský portál přes odkaz níže nebo přímo přes formulář vpravo. Důležitou poznámkou je, že Vám na Vaše požádání vystavíme potvrzení o přijetí finančního daru pro účely odpočtů z daní. Děkujeme Vám za každou korunu, kterou nám pošlete. 

https://www.darujme.cz/organizace/1200680 

JIŽ SE NÁM DÍKY VÁM PODAŘILO VYBRAT: 

V měsíci Říjen došlo na dárcovský účet: 1.521 ,- Kč

Celková částka na Dárcovském účtu je: 2.021 ,- Kč

Děkujeme Vám za jakoukoliv podporu.

Děkujeme naším partnerům

Statutární město Opava - Generální partner

Výhradní dodavatel měřicí techniky

Výhradní dodavatel IT; příslušenství, servis

Poskytovatel a sponzor webových služeb

Barevné tiskové práce, vazby, laminování