Projekt Euroklíč

07.09.2021

Vážení přátelé,

dne 1. září 2019 jsme otevřeli ve spolupráci s NRZP ČR nový projekt, který jsme nazvali "Euroklíč na Opavsku". Tento projekt jsme otevřeli na základě ankety a také díky informacím z Úřadu práce v Opavě.

Kdo může získat zdarma dotovaný Euroklíč? Každý člověk se zdravotním postižením, držitel průkazu TP, ZTP, ZTP/P, diabetik, stomik, onkologický pacient, člověk trpící roztroušenou sklerózou, Parkinsonovou chorobou, nespecifickými střevními záněty: Crohnovou chorobou a ulcerózní kolitidou; a močovými dysfunkcemi, který má bydliště v ČR. Nově také mohou o Euroklíč požádat i pacienti s cystickou fibrózou, kteří mají bydliště v ČR.

Podklady pro vydání dotovaného Euroklíče Občanský průkaz či jiný doklad totožnosti. Průkaz TP, ZTP, ZTP/P nebo čestné prohlášení o typu postižení (např. diabetik, stomik, onkologický pacient apod.).

DŮLEŽITÁ  INFORMACE: 

Od 1. 10. 2021 měníme vydej Euroklíčů a to následovně. Jako první krok jsme museli přistoupit k výběru administrativního poplatku 25,- Kč / euroklíč. Druhý krok je samotný výdej Euroklíč, kdy doporučujeme všem žadatelům vždy si předem schůzku domluvit!!! Nemůžeme zaručit, že nás v kanceláři vždy zastihnete. Pro tyto účely jsme zřídili Rezervační systém, kde si můžete předem termín rezervovat. My Vám obratem zavoláme a dohodneme s Vámi přesný den i čas. 

Děkujeme Vám za pochopení a schovívavost.   

Klikněte na odkaz  Euroklíč Opava  

Aktualizováno 30.09.2021