Projekt INTEGRACE III. HOUPAČKA - Dárcovský šek "NEPROPLACENO"

25.02.2024

Dne 8.12.2023 jsme vás informovali o dárcovském šeku na náš projekt INTEGRACE III. HOUPAČKA viz odkaz ZDE  Po podepsání darovací smlouvy s pořadateli akce dne 22.12.2023 jsem očekávali dne, 30 kalendářních dní od podpisu smlouvy, kdy měla být částka ve výši 5.000,- Kč připsána na zvláštní účet veřejné sbírky projektu. 

Je 25.2.2024 a na zvláštním účtu jsme nezaznamenali pohyb, resp. přijetí výplaty dárcovského šeku. I přes mnoho urgenci směrem k pořadatelům akce se nám nepodařilo vyjednat nic! Jen plané výmluvy pořadatelů a skutky žádné. Až do v pátku 22.2. jsme věřili, že pořadatelé svůj závazek naplní. Nestalo se tak. 

Mrzí nás, že my sami jako nezisková organizace jsme dali peníze na podporu akce, protože Martinovi moc fandíme, ale co víc nás mrzí, že si pořadatelé udělali ego, přesto neplní své závazky a poškozují nejen ty, kteří se snaží dělat dětem s handicapem svět krásnější a zábavnější, ale o to více nás mrzí, že poškodili dobré jméno Martina Šonky a Roberta Sáry, kteří byli hlavními aktéry talk show . 

Závěrem rádi představíme projekty INTEGRACE II. DOSTOJEVSKÉHO (vlevo), realizovaný v roce 2023 a INTEGRACE III. HOUPAČKA (vpravo), který chceme realizovat nejpozději do konce roku 2024.