Hlasování Nápadů pro Opavu startuji již v pondělí

02.06.2024

Milí přátelé,

již v pondělí 3.6.2024 ve 12:00 hod startuje veřejné hlasování na projekty v rámci Nápadu pro Opavu.

I my zde máme svůj projekt, který bude usilovat o vaši přízeň.

Hlasování končí v pondělí 17.6.2024 také ve 12:00 hod

Projekt INTEGRACE III. – Houpačka - Rozšíření integračního hřiště na ulici Dostojevského o houpačku, která bude sloužit všem dětem, jak zdravým, tak i s handicapem. Herní prvek má prostor pro 4 invalidní vozíky a celkem 10 osob.

Finální rozpočet: 918 269 Kč, maximální částka na vybudování projektu z rozpočtu Nápadů pro Opavu je 750 000 Kč, rozdíl mezi cenami jako předkladatelé dokládáme z vlastních zdrojů.
Je dobré sdělit, že již postavený integrační herní prvek za ZŠ pro postižené děti na Dostojevského ulici, umístěný ve vnitrobloku ulice Hašková je připraven právě na tuto houpačku.

Budeme rádi, když nás svým hlasem podpoříte a pomůžete nám vylepšovat svět dětí, které nemají takové možnosti si hrát jako jejich zdravý vrstevníci.


A co více závěrem sdělit? Že i město Opava připravilo pro hlasující novinku.

Pro hlasující je letos připravená velká novinka – losování o ceny! Pokud zahlasujete pro náš nápad, můžete se zapojit do slosování o atraktivní ceny. Na výherce čekají:

2x volné vstupenky do Slezského divadla Opava,

2x vstupenky na basket BK Opava ve víceúčelové hale Opava,

2x vstupenky na koncert Jaromíra Nohavici v Kupé,

2x balíčky s logem města Opavy

jako hlavní cena 1x mobilní telefon!


Každý hlasující má jeden hlas a pro účely kontroly je nutné uvést platnou e-mailovou adresu. Účast v soutěži je dobrovolná, stačí zaškrtnout v hlasujícím formuláři souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely losování.

Hlasovat můžete online přes formulář na webu města (k dispozici od 3. 6. 2024 od 12.hod). Odkaz bude vložen v následující zprávě dne 3.6.2024 ve 12 hod.

Budeme se těšit na vaši přízeň a hlasy.

Důležité upozornění!  Aby byl hlas platný, je nutné jej potvrdit v odkazu, který přijde na vámi zadaný e-mail.